Dalibor Horák s.r.o.

Odklízení sněhu na BD a RD

Referenční práce:

>

Zateplení fasád

>

Tesařské práce

>

Štukové fasády

>

Ploché střechy

>

Půjčovna lešení

>

Nátěry a malby

>

Rekonstrukce střech

>

Nátěry fasád

>

Klempířské konstrukce

>

Montáže ve výškách

>

Sádrokartonové konstrukce

>

Interiéry

Dalibor Horák - Anglish Dalibor Horák - Poland Dalibor Horák - Slovakia Dalibor Horák - Italiano Dalibor Horák - Pусский Dalibor Horák - Espaňol Dalibor Horák - Francais Dalibor Horák - Deutsch Dalibor Horák - Czech

       
Nátěr BD Hoppova 2 pomocí horolezecké techniky
       
Montáž střechy na komínu
       
Mail Home
 

Naše proměny

Lešení Petrov, Brno
Lešení Plettac - Horák
Půjčovna lešení Horák
Půjčovna lešení Horák
Půjčovna lešení Horák - lešení Žďár

Sádrokartony

Práce ve výškách - Dalibor Horák s.r.o.

Realizací prací ve výškách začínala naše firma svoji činnost již v roce 1993. Specializujeme se na těžko dostupné práce s využitím horolezecké techniky případně speciálního lešení. Naší prací šetříme výdaje za lešení a pomocné konstrukce používané na stavbách. Mnohdy provádíme práce, u kterých není možné jiné řešení (nepochůzné střechy, překážky ve výstavbě ...). Hlavním cílem naší činnosti je maximální bezpečí, rychlost a kvalita práce. Každá práce je individuální, proto je nutná před každou realizací podrobná prohlídka stavby, zajištění úvazu a bezpečnosti našich i ostatních pracovníků stavby. Samozřejmostí je zaměření a cenová nabídka zdarma.
 

Prováděné práce ve výškách:

-       Odklízení sněhu ze střech a těžko dostupných míst. Množství sněhu v městských zástavbách přetěžuje konstrukce střech a může dojít k jejich narušení (zatékání případně zborcení konstrukce). Při dlouhotrvajícím sněžení dochází k sesuvu zmrzlého sněhu a dochází ke škodám na majetku, případně ohrožení osob procházejících pod domy. Při realizaci zajišťujeme prostor pod budovou ochrannými páskami a neustálým dohledem.

-       Mytí oken na výškových budovách – jedná se o zpravidla nejlevnější údržbu nových prosklených budov, které mají neotvíratelné okna. Dále naše služby využívají majitelé prosklených zimních zahrad, jejichž umístění nedovoluje údržbu ze země. Zajišťujeme také čištění střešních světlovodů, světlíků a oken.

-       Čištění fasád, mytí obkladových fasád provádíme tlakovou vodou s vybranou chemií. Tyto postupy je třeba předem odzkoušet na místě samém, abychom zajistili vhodný postup pro nejlepší výsledek a zároveň aby nedocházelo k narušení čištěné plochy.

-       Mytí výrobních prostor s vysokou zátěží na spad z ovzduší. Může se jednat o konstrukce nebo skleněné stěny. Zpravidla jsme schopni pracovat v plném provozu, případně přes noc.

-       Nabízíme kompletní střešní rekonstrukce viz. Rekonstrukce střech. Provádíme drobné i rozsáhlé opravy zatékání, demontáže nebezpečných nezajištěných předmětů a podobně. Na požádání provedeme monitoring střech po větrných smrštích a ledových děštích.

-       Rekonstrukce komínů a komínových lávek dle dobové technologie.

-       Provádíme výškové pomocné práce při rekonstrukcích památkových objektů a kostelů podle projektové dokumentace a za dohledu pověřených osob.

-       Nátěry fasád – nejlevnější metoda ochrany fasád, která velmi zvyšuje jejich životnost a zachovává nový vzhled i po letech. Pracujeme s kvalitními materiály s dlouhou životností.  

-       Montáž ochranných prvků proti ptactvu. Zabrání nepříjemnému poškození fasád.

-       Montáže reklamních "plachet" a poutačů na fasády domů a výškové konstrukce.

-       Kompletní nátěry a výměny klempířských prvků. Při odkládané výměně degradujících svodů a žlabů dochází k nenapravitelným poškozením fasády, které značně přibližují její nákladnou rekonstrukci.

Některé  z provedených akcí najdete v sekci reference - Montáže ve výškách.