Zateplení fasády domu, izolace budovy 

 Dalibor Horák s.r.o.

Vše, co potřebujete pro obnovu obálky Vašeho domu.   
Kontakt - Richard Horák - +420 603 805 459Zateplení fasády domu, tepelná izolace budovy, probarvené omítky

Vítejte na prezentaci naší společnosti v oboru zateplení - tepelná izolace fasády rodinných a bytových domů. Jsme profesionálové se širokým rozhledem s mnoholetými zkušenostmi v oboru a máme získané dovednosti z provedení nespočet realizací zateplení fasád. V oblasti zateplení fasád působíme více než 20 let a získali jsme kvalifikaci s použitím různých druhů izolací a systémových řešení, včetně finální úpravy v podobě výběru fasádních omítek. Dodáváme kvalitní materiály renomovaných výrobců s přihlédnutím na vhodnost jednotlivých komponentů.  S našimi službami můžete snadno zvýšit účinnost vytápění a zlepšit celkový vzhled vašeho domu.

Kromě zateplení fasády domu, tepelné izolace fasády se také specializujeme na provádění klempířských prací, včetně výměny a opravy střešních krytin a svodů. Můžeme vám také nabídnout izolaci balkonů pomocí moderní technologie Austis, která poskytuje vysokou účinnost a trvanlivost. Naší výhodou je vlastní lešení, a proto Vám můžeme pomoci se zajištěním všeho pro vaši stavbu, vše co potřebujete, a to včetně kompletního servisu a poradenství na jednom místě.

Pokud hledáte kompletní řešení pro zateplení fasády domu, izolaci balkonů nebo klempířské služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našich službách a vytvoříme pro vás individuální nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi.

 

Jak to při realizaci děláme?

Provedeme Vás realizací zateplení fasády domu, izolací budovy od prvního zaměření až po konečný úklid a předání dokumentace. Díky našemu zázemí (půjčovna lešení, klempířská dílna, dopravní technika, stálý dodavatelé) práce provedeme bez potřeb cizích subdodavatelů. 

Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání na místě samém, kde si ujasníme řešení detailů, návrh vhodných postupů a výběr materiálů, případně zákazníkem očekávaný vzhled, standart systému a rozsah cenové nabídky. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu včetně návrhu řešení.

Disponujeme řadou pomocných zařízení, jež přispívají ke zrychlení práce a minimalizují problémy se stavbou a tím přispívají k Vaší celkové spokojenosti. (žebříkové a elektrické dopravníky pro RD a BD  Kami, pomocné vrátky – Geda, vlastní lešení, autodoprava, kompletně vybavená klempířská dílna…)Jak to probíhá?
 • Prvotní kontakt - konzultace
      +420 603 805 459 
  info@dalibor-horak.cz
 • Zaměření fasády domu na místě stavby
 • Zpracování cenové nabídky na zateplení fasády domu zdarma + následná prezentace
 • Schválení + stanovení termínu
 • Realizace zateplení fasády domu
 • Úklid, odvoz odpadu, předání stavby

Proč zateplení fasády?
 • Snížení nákladů na vytápění budovy
 • Šetření životního prostředí
 • Zlepšení energetické účinnost budovy
 • V případě MW hluková bariéra domu
 • V případě MW  zvýšení požární odolnosti budovy
 • Dekorativní funkce – při zateplení můžeme vytvořit   moderní fasádu (široký Výběr druhů omítek a barev), nebo s použitím okrasných profilů a zdobných prvků fasádu s historickým vzhledem

 • Zvýšení hodnoty nemovitosti
 • Nový vzhled a delší životnost budovy

Jaké Vám můžeme nabídnout další služby při realizaci zateplení fasády domu:


Pochůzí hydroizolace balkonů

Při realizaci zateplení fasády domu je izolace podlah balkonů zpravidla součástí díla.
Zajistěte trvale nepropustnou a kvalitní podlahu balkonu s naší profesionální pochůzí hydroizolací.

Výroba a montáž parapetů, žlabů svodů..

Při zateplení fasády domu řešíme i výměnu oplechování. Vyrábíme parapety z materiálů: pozinkovaného, titanzikového, měděného a lakovaného plechu dle jednotlivého zaměření přímo na stavbě. Dále dodáváme svodové systémy pro odvodnění se stejných materiálů.

Lešení pro bezpečné a efektivní zateplení fasády budov

Nabízíme kompletní řešení pro zateplení fasád domu s půjčovnou lešení pro bezpečné a efektivní provedení vše od jednoho dodavatele.